Raj dla narciarzy

Kryty stok narciarski jak w Dubaju w zasięgu ręki!

Snow Arena to raj dla narciarzy - niepodporządkowany zmianom pogodowym, nie straszna mu wiosna i lato. Biały i przytulny przez cały rok, i co najważniejsze - zaledwie 155 km od Gołdapi - to tylko 2 godziny w podróży!

Snow Arena jest unikalna pod względem wielkości i struktury. To pierwszy w krajach bałtyckich tego typu ośrodek rozrywek zimowych, niemający odpowiednika w promieniu 1000 kilometrów.

W Snow Arenie urządzono trzy trasy narciarstwa górskiego:

Trasa dla początkujących: jest to specjalne miejsce do nauki jazdy na nartach dla początkujących oraz do zajęć narciarskich z wykwalifikowanymi instruktorami. Szerokość trasy 30 m, długość ponad 150 m, trasa czynna przez cały rok. Powierzchnia nawierzchni pokrytej śniegiem wynosi 3238 kv. m.

Główna trasa narciarska: przeznaczona dla narciarzy zaawansowanych i zawodowców oraz snowboardzistów. Jest to trasa przeznaczona do treningu, zawodów i zajęć narciarskich z instruktorami. Szerokość trasy 50 m, długość ponad 460 m, trasa czynna przez cały rok. Powierzchnia nawierzchni pokrytej śniegiem wynosi 21665 kv. m.

Otwarta trasa narciarska: połączona z główną trasą i jest przeznaczona dla narciarzy zaawansowanych i zawodowców oraz snowboardzistów. Jest to trasa przeznaczona do treningów, zawodów i zajęć narciarskich z instruktorami. Szerokość trasy 40 m, długość ponad 640 m, trasa czynna w sezonie zimowym, gdy temperatura powietrza spada poniżej +5 °C.

Całkowita długość tras – ponad 1100 m; 
Wysokość stoków – 66 m;
Nachylenie stoku – do 25%;
Całkowita powierzchnia nawierzchni pod dachem pokrytych śniegiem – 24903 kv. m.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij