Zdrowie i wypoczynek

REHABILITACJA KRĘGOSŁUPA

Luksusowy Hotel Ventus Natural & Medical SPA**** proponuje nie tylko wygodne noclegi i pielęgnacyjne zabiegi w strefie Wellness, ale też rehabilitację kręgosłupa oraz ogólną pomoc w leczeniu schorzeń ortopedycznych i pourazowych.

UZDROWISKO NA MAZURACH

Jako jedyne na Mazurach uzdrowisko, w pełni wykorzystujemy dobroczynne dla zdrowia złoża borowiny, czyste powietrze i naturalne źródła wody mineralnej. Takie warunki w połączeniu ze świetnym wyposażeniem, bogatą wiedzą i doświadczeniem zatrudnianych fizjoterapeutów, sprawiają, że rehabilitacja kręgosłupa w Gołdapi cieszy się dobrymi opiniami klientów.

Według tych, zostawianych przez dotychczasowych gości Hotelu SPA, już kilka wizyt jest w stanie poprawić jakość życia i samopoczucie osób, które cierpią na przewlekły ból kręgosłupa. Rehabilitacja stara się wykorzystywać jak najmniej inwazyjne metody, a kiedy to potrzebne – łączyć je ze sobą.

Jak pomagamy?

Podejmujemy się rehabilitacji kręgosłupa różnymi technikami. Używamy przy tym zarówno tradycyjnych sposobów masażu, jak i specjalistycznego sprzętu, w tym lasera wysokoenergetycznego, aparatu do fali uderzeniowej oraz do ultradźwięków i elektroterapii. Dzięki temu możemy zaproponować klientom zabiegi z gatunku fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, a także pielęgnacyjne maski i mezoterapię bezigłową.

Zanim opracujemy harmonogram spotkań i zdecydujemy się na którąś z dostępnych form rehabilitacji kręgosłupa, spotykamy się z klientem, zapoznajemy z jego kartoteką medyczną, badamy palpacyjnie. Według nas, tylko bezpośredni kontakt z człowiekiem może dostarczyć niezbędnej do leczenia wiedzy. Dlatego też tak chętnie decydujemy się wykonywać masaże: mechaniczny, świecą, gorącymi kamieniami, wibracyjny, sportowy, czy też drenaż limfatyczny. Wówczas możemy kontrolować postępy rehabilitacji, regularnie sprawdzać napięcie mięśni i kondycję stawów.

Co leczymy?

Rehabilitacja kręgosłupa to przede wszystkim działania mające na celu zwalczenie bólu różnego pochodzenia. Zabiegi wykonujemy tak, by dolegliwości fizyczne nie nawracały - tylko w takim momencie możemy mówić o spełnieniu zadania. Pacjenci najczęściej zgłaszają się do Hotelu SPA, gdy schorzenie zaczyna uniemożliwiać im normalne funkcjonowanie i wykonywanie codziennych obowiązków. Im wcześniej przystąpimy do terapii, tym lepsze będą jej rezultaty.

Podejmujemy się rehabilitacji:

  • bólu pleców, stawów krzyżowo-biodrowych, odcinka lędźwiowego kręgosłupa,
  • nadwyrężenia, skręcenia, naciągnięcia,
  • zmian zwyrodnieniowych,
  • tzw. łokcia golfisty oraz tenisisty,
  • zapalenia ścięgna,
  • przeciążenia mięśni itd.

Jak wybrać metodę rehabilitacji?

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań leczniczych, zapraszamy klientów na wstępną konsultację. Jeżeli posiadają Państwo diagnozę od ortopedy lub innego lekarza-specjalisty, możecie samodzielnie wybrać technikę terapeutyczną. Zabiegi mogą być realizowane pojedynczo lub seriami, by wzmocnić ich efekt.

Każdy z klientów uzdrowiska na Mazurach, może również skorzystać z atrakcyjnych cenowo pakietów. Wówczas możecie mieć pewność, że rehabilitacja kręgosłupa będzie jeszcze skuteczniejsza. Tego rodzaju kompleksowe podejście polecane jest szczególnie osobom skarżącym się na bolesność barku, ostrogę piętową, a także wszelkie dolegliwości pleców.

Rehabilitacja kręgosłupa?
Zapraszamy na Mazury!

 

hotel/Ukrytewkadrze31.jpg

Do placówki zgłosiłam się z dokuczliwym bólem ramienia. Przeszłam szereg zabiegów przy użyciu lasera wysokoenergetycznego oraz fali uderzeniowej. Z każdym kolejnym zabiegiem ból stopniowo znikał, a po zakończeniu sesji czuję się dużo lepiej. Jestem zadowolona z oferowanych usług jak i z uprzejmości personelu, któremu chciałabym serdecznie podziękować. Polecam każdemu.

Dorota Dąbrowska
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij