LASER WYSOKOENERGETYCZNY BTL-6000 HIL

W swojej ofercie proponujemy Państwu zabiegi przy użyciu nowej technologii - lasera wysokoenergetycznego BTL-6000. Rewolucyjna terapia pozwalająca na głębszą penetracje tkanek, maksymalne bezpieczeństwo podczas zabiegu oraz potwierdzone klinicznie rezultaty stosowania pozwalają na uzyskanie znakomitych efektów w szerokiej gamie schorzeń układu ruchu.

FALA UDERZENIOWA BTL-5000 SWT

Jest to nowoczesny i skuteczny aparat do zwalczania przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym. Terapia charakteryzuje się szybkim przywracaniem sprawności ruchowej oraz natychmiastową ulgą w bólu, poprzez zaaplikowanie fali akustycznej przenoszącej energię w bolące miejsce. Skutkiem takiego działania jest rozpoczęcie procesów leczenia i regeneracji tkanek organizmu. Terapia SWT jest całkowicie nieinwazyjna i nie wymaga stosowania środków farmakologicznych oraz znieczulenia.

ULTRADŹWIĘKI ORAZ ELEKTROTERAPIA BTL-4000 SMART

Jest to nowy aparat do stosowania szerokiej gamy zaawansowanych prądów oraz ultradźwięków o zmiennej częstotliwości. Rozbudowana encyklopedia i protokoły terapeutyczne pozwalają na indywidualnie dostosowanie parametrów zabiegu do schorzenia pacjenta. Dodatkową funkcją tego urządzenia jest stosowanie terapii skojarzonej – jednoczesnego użycia prądu i ultradźwięków.

   
   

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij