Wypoczywaj aktywnie lub..

ZRELAKSUJ SIĘ

Do dyspozycji Gości oddajemy wyjątkowy kompleks łaźni i saun Bani Mazurskich, prysznice wrażeń wraz z basenem z atrakcjami. Oferujemy wspaniałą rozrywkę, relaks oraz czynny wypoczynek z korzyścią dla zdrowia i samopoczucia.

SPA Z BASENEM

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy naszych Gości do naszego hotelu z basenem na Mazurach. Oferujemy wspaniałą rozrywkę, relaks oraz czynny wypoczynek z korzyścią dla zdrowia i samopoczucia.

Do dyspozycji Gości oddajemy:

 • basen rekreacyjny (gejzer wodny, ławki z hydromasażem, przeciwprąd, masaż strumieniowy) - temperatura wody 28 st. C
 • świat saun Mazurskich Bani  (sucha, parowa, infra-red)
 • prysznice wrażeń
 • Tepidarium - Strefa Relaksu ze Słoneczną Łąką 

 

Basen czynny jest:

od wtorku do niedzieli w godz.: 6.00 - 21.00

poniedziałki nieczynne

 

Zgodnie z zaleceniami i rozporządzeniem GIS sauna parowa pozostaje nieczynna do odwołania.

Świat mazurskich bani

Naszym Gościom udostępniamy:

 • saunę parową - najbardziej łagodna dla organizmu- przeznaczona dla osób lubiących wilgotne powietrze. Temperatura w saunie 45-65°C, wilgotność 40-65%
 • saunę suchą - najlepsza przy hartowaniu organizmu - przeznaczona dla osób lubiących miejsca gorące i suche.Temperatura 90-110°C , wilgotność 5-10%
 • saunę infra-red - dzięki podczerwieni może korzystać każdy- sauna bez pary, temperatura 40-65° . Zastosowanie panela solnego pozwala polepszyć kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości, takich jak: astma oskrzelowa, choroby płuc i oskrzeli, niewydolność krążenia, stany pozawałowe, nadciśnienie, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, nieżyt żołądka, łuszczyca, zapalenie skóry, alergie, uczulenia, różnego typu nerwice, spadek odporności na stres i przemęczenia
 • prysznice wrażeń - czyli podróż" Od Arktyki po tropiki" , podczas której naprzemiennie doświadczamy  cudownej mocy "bryzy polarnej", "tropikalnego deszczu" i "deszczu arktycznego", relaksując się kąpielą urozmaiconą delikatnie zraszającą mgiełką. Podczas seansu prysznic rozświetlają różnokolorowe światła oraz czujemy zimne i ciepłe zapachy  potęgujące doznania i wzbogacające seans o koloro- i aromaterapię.

Po seansie w saunie mogą Państwo skorzystać ze Strefy Relaksu - Tepidarium, które dysponuje podgrzewanymi leżankami oraz Słoneczną Łąką.

Słoneczna Łąka to sposób na naturalne opalanie, mająca zbawienny wpływ na nasz organizm oraz samopoczucie. Opalenizna jest delikatna.

Prysznice wrażeń - jest to dodatkowy rytuał łączący zmienną temperaturę natrysków z ciepłymi i zimnymi zapachami.

 

Gościom hotelowym oferujemy bezpłatne seanse na Słonecznych Łąkach codziennie w godzinach: 16:00 - 16:15, 18:00 - 18:15, 20:00 - 20:15

Świat Mazurskich Bani z prysznicami wrażeń czynny jest (*):

od wtorku do niedzieli w godz.: od 16:00 do 21:00
*po wcześniejszym umówieniu w Recepcji SPA

 

SAUNA BŁOTNA

Codzienna rutyna, stres i pośpiech nie pozwalają nam na odpoczynek. Miłośnicy sauny mogą skorzystać u nas z doskonałej formy relaksu - sauny błotnej.

Sauna błotna łączy w sobie jednocześnie kilka zabiegów: aromaterapię, muzykoterapię, koloroterapię  oraz zabiegi lecznicze z wykorzystaniem glinek. Para z dodatkiem olejków eterycznych doskonale inhaluje i polepsza wchłanianie substancji aktywnych z błot oraz glinek.

 

RYTUAŁY SAUNOWE

Każdego dnia inny dodatek do łaźni parowej:

 • wtorek: okład z białej glinki
 • środa: peeling solny
 • czwartek: okład z białej glinki
 • piątek: peeling solny
 • sobota: okład z białej glinki
 • niedziela: miód

Zgodnie z rozporządzeniem i zaleceniami GIS sauna parowa pozostaje nieczynna do odwołania.

spa/NataliaPorba-DSC_7031.jpg

Niezwykłe miejsce. Wyposażenie, czystość oraz obsługa na najwyższym standardzie. W SPA mają rewelacyjne zabiegi i najnowszy sprzęt na rynku! Rewelacja, szczerze polecam. W restauracji mają tak wyśmienite dania, że człowiek od stołu nie odchodzi. 

elżbieta k TripAdvisor
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij