Strefa Spa

KRAINA PIĘKNA I ZDROWIA

Idealnie czyste powietrze i lecznicze wody, przepiękne morenowe Szeskie Wzgórza oraz legendarna Puszcza Romincka, na której skraju rozciąga się malownicze jezioro Gołdap. Mazury to miejsce, gdzie leży prawdziwa kraina piękna i zdrowia - Ventus Natural & Medical Spa.

ATMOSFERA RELAKSU

W samym sercu gołdapskiego uzdrowiska, w sąsiedztwie tężni solankowych i pijalni wód mineralnych, stworzyliśmy centrum zdrowia i piękna, w którym doświadczysz wyjątkowej atmosfery relaksu. Wyjątkowe spa na Mazurach.

Do dyspozycji oddajemy 6 luksusowych gabinetów spa, w tym specjalny pokój dla dwojga i wyjątkowy kompleks łaźni i saun Bani Mazurskich, prysznice wrażeń wraz z basenem z atrakcjami.

Tutaj odkryjesz dobroczynne i lecznicze działanie lokalnej borowiny z Mazur, której bogate złoża znajdują się w pobliskiej Niedrzwicy. Nasze zabiegi zdrowotne uzupełnia też specjalny program zabiegowy anti-age na twarz i ciało, który realizujemy na najnowszej generacji sprzęcie do kosmetyki estetycznej. Dzięki niemu odzyskasz piękny wygląd, wymodelujesz sylwetkę i pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

NATURALNE SPA 

W najczystszym zakątku Polski, wiemy też jak cenna jest natura i doceniamy jej dobroczynny wpływ na nasze życie. Dlatego zabiegi w naszym spa na Mazurach wykonywane są na produktach bazujących na czystych składnikach naturalnych i wyciągach roślinnych. Wierzymy bowiem, że prawdziwe piękno i zdrowie odkrywamy dzięki sile natury…

Każdy proponowany przez nas zabieg jest niepowtarzalnym rytuałem, ma swój wyjątkowy klimat oraz nastrój. Harmonizujemy ciało i umysł poprzez zmysły: dotyk, zapach, węch i słuch, dlatego dużą wagę przywiązujemy do bezpośredniego kontaktu Gościa z terapeutą.

Ventus Natural & Medical Spa zaprasza!
Zrelaksuj się w spa na Mazurach!

 

SPA czynne w godzinach:

wtorek - niedziela  13:00 - 21:00.
W poniedziałki spa nieczynne.

Dodatkowe informacje:

+48 87 629 15 65 
spa@ventushotel.pl

spa/Ukrytewkadrze11.jpg

SPA w Goldapii jest naprawde wspaniale. Obsluga, zabiegi, ta cisza i spokoj. Obsluga zna sie na rzeczy, jest naprawde ralaksujaco. Zabiegi dobierane do potrzeb skory. Naprawde SPA na wage swiatow. Polecam ogromnie

MagdalenaKOW TripAdvisor
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij